Teens Fashion World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na forumu Teens Fashion World, kjer boste spoznali marsikaj.Skupaj bomo uživali, se zabavali, klepetali in spoznavali modo.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Eva

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Eva
bad style
bad style
Eva


Število prispevkov : 15
Euro : 315
Join date : 31/07/2010

Eva Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Eva   Eva EmptySob 31 Jul 2010, 20:19

    Pozdravljeni !
    Tale obrazec, ki ga je sestavila Jana ( jana ) se mi je zdel čisto predolg ( saj je drugače super ). Polek tega nisem vedela kaj bi sploh pri nekaterih vprašanjih napisala, zato sem se odločila, da se opišem s svojimi besedami.
    Povezavo ( link ) foruma mi je dala Jana preko msn-ja in ker mi je bil forum ( in seveda mi še vedno je ) všeč, sem se registrirala.
    Registrirana sicer nisem na veliko drugih forumih, če pa sem, je moje up. ime Eva ali Eva.^^.
    Mislim, da ste vsi ugovolili, da je moje ime Eva. Upam vsaj. Priimek ni pomemben, ampak če me imate mogoče na Facebooku pod prijatelje, potem ga veste. Stara sem 12 let, rojstni dan imam novembra.
    V svojem prostem času počnem veliko stvari, ampak največ pa vadim violino. In to je tudi vzrok, da ne hodim veliko na računalnik, ker zaradi violine nimam časa ( seminarji, tekmovanja ipd. ). Med drugim se ukvarjam se tudi z modo, oblikovanjem in fotografijo.
    V ponedeljek pa gremo na morje, tako da me takrat cela dva tedna ne bo na forumu.
    Msn: eva.x3@live.com ( lahko me dodate, čisto vsi, ampak potem me kliknite in povejte, da ste s tega foruma )
    Za vse ostalo mi piši po ZS.

    Upam, da vam je opisek všeč in da ni prekratek. Če pa vas še karkoli zanima, samo vprašajte. č
Nazaj na vrh Go down
jana
the best style
the best style
jana


Število prispevkov : 901
Euro : 2011
Join date : 09/07/2010
Age : 26
Kraj : šentjernej

Eva Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Eva   Eva EmptySob 31 Jul 2010, 20:40

eva čist kjut si tole napisala Eva 15184
pogrešala te bom koo boš na morju.. :( ampak uživej kokr morš pa ne pozab name x) Eva 15184
Nazaj na vrh Go down
https://teensfashionworld.slovenianforum.com
Eva
bad style
bad style
Eva


Število prispevkov : 15
Euro : 315
Join date : 31/07/2010

Eva Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Eva   Eva EmptySob 31 Jul 2010, 20:55

    Haha, brezkrbi, bom uživala ( še preveč ) pa tudi na tebe nebom pozabla Eva 15184
Nazaj na vrh Go down
jana
the best style
the best style
jana


Število prispevkov : 901
Euro : 2011
Join date : 09/07/2010
Age : 26
Kraj : šentjernej

Eva Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Eva   Eva EmptySob 31 Jul 2010, 21:16

iiii<3 hvala Eva 15184 Eva 405764
Nazaj na vrh Go down
https://teensfashionworld.slovenianforum.com
Sponsored content





Eva Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Eva   Eva Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Eva
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Teens Fashion World :: Forum :: člani-
Pojdi na: